Чергова перемога наших футболістів

13-04-2018 Переглядів: 463

13 квітня на базі ДЮСШ № 15 в рамках 12 туру вищої ліги Футбольної асоціації студентів м. Києва команда «Динамо-Академія» зустрічалась з командою Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Гра розпочалась не дуже вдало для наших футболістів, адже після низки помилок захисників та невпевнених дій воротаря, м’яч потрапляє до наших воріт і рахунок стає 1:0. Однак гравців нашої команди надихнула підтримка проректора Руслана Сербина, завдячуючи якій вони змогли мобілізуватись та відіграти один м’яч ще до перерви - м’яч на рахунку Богдана Сергія 1:1.

По перерві тренерським штабом було зроблено декілька перестановок і замін які дали свої результати. Після вдало проведеної атаки нападник «Динамо-Академії» Сергієнко Сергій виводить команду вперед - 1:2 на нашу користь, а ще через декілька хвилин оформлює дубль та перетворює рахунок на 1:3.

Після того як здавалось гру було «зроблено» тренером проведено ряд замін, з метою надання молодим дублерам можливості проявити себе з непростим суперником. Це допомогло команді НУБіПУ відквитати один м’яч, але на більше не вистачило ні сил, ні часу.

Арбітром зафіксовано фінальний рахунок зустрічі - 2:3 на користь нашої команди.

Перемога ФК «Динамо-Академії» виводить нашу команду на четверте місце і дає змогу продовжувати боротьбу за призові місця в чемпіонаті, чого ми їм і бажаємо.