Чемпіонат з офіцерського триборства

27-04-2019 Переглядів: 1005

З 24 до 26 квітня у Національній академії внутрішніх справ відбувся чемпіонат з офіцерського триборства серед команд інститутів. Офіцерське триборство - це універсальний вид спортивних багатоборств серед спортсменів різних силових структур, програма якого складається з таких дисциплін: стрільба, плавання та біг.

У змаганнях взяли участь команди трьох навчально-наукових інститутів. Кожний учасник мав блискучу підготовку та був налаштованим завоювати для своєї команди максимальну кількість балів із кожної дисципліни.

Перший день заходу відбувався на тереторії ННІ № 3 та передбачав стрільбу на відстань 25 метрів. За результатами виступу учасників місця між командами розподілилися наступним чином:

І місце –ННІ № 3;

ІІ місце –ННІ № 2;

ІІІ місце –ННІ № 1.

Другий день змагань відбувся у плавальному басейні Національного транспортного університету. Учасники демонстрували свою підготовку під час плавання на дистанцію 100 м. За результатами запливу місця між командами залишилися незмінними.

Третього дня на базі відділу спеціальної та фізичної підготовки спортсмени змагалися на найвитриваліший дистанції 3000 м.

За результатами всіх пройдених етапів впевнену перемогу здобув ННІ № 3, друге місце посіла команда ННІ № 1, а з невеликим відривом третє місце дісталося команді ННІ № 2.

В особистій першості бронзовим призером змагань стала Божена Завадська, срібло здобув Іван Жовтовський, а чемпіоном змагань став Валерій Губенко.

Висловлюємо слова вдячності спортсменам за плідну працю та яскравий виступ, а також тренерам збірних команд інститутів за якісну підготовку учасників.