Чемпіонат з гирьового спорту в ННІ №1

07-03-2019 Переглядів: 642

Залучення здобувачів вищої освіти Національної академії внутрішніх справ до фізкультурно-оздоровчої роботи – один із пріоритетних напрямів діяльності кафедри спеціальної фізичної підготовки.

Відповідно до плану-календаря спортивно-масових заходів ННІ № 1, 6 березня на базі відділу спеціальної фізичної підготовки (с. Віта-Поштова) відбувся чемпіонат з гирьового спорту.

У спортивному заході взяли участь понад 50 курсантів, які виборювали звання «найсильнішого» в п’яти вагових категоріях.

У найлегшій вазі, до 65 кг, перемогу здобув Микола Тимощук (3 курс); друге місце посів Нікіта Козаков (1 курс).

У ваговій категорії до 70 кг переміг Микола Кушка (2 курс); друге місце – Станіслав Немелянський (3 курс); третє – Денис Балдич (2 курс).

У категорії до 80 кг найсильнішим гирьовиком інституту виявився Владислав Троцюк (3 курс); друге місце посів Владислав Шелевер (2 курс); третє – Валентин Петрович (3 курс).

Найкращий результат двоборства у ваговій категорії до 90 кг показав Олег Стиранко; другим став Андрій Козленко (1 курс); третім – Володимир Панченко (3 курс).

У найпотужнішій ваговій категорії понад 90 кг у напруженій боротьбі переміг Андрій Оголь (1 курс); друге та третє місце розділили Віталій Воробей (3 курс) і Ігор Пригодюк (2 курс).

У командному заліку найсильнішою виявилася команда третього курсу; на другій сходинці п’єдесталу - команда другого курсу; замкнули трійку лідерів першокурсники.

Зичимо нашим спортсменам подальших безумовних перемог не лише над супротивником, а й над собою!