Чемпіонат з гирьового спорту в Національній академії внутрішніх справ

15-03-2019 Переглядів: 762

Відповідно до плану-календаря спортивно-масових заходів Національної академії внутрішніх справ, 14 березня на базі відділу спеціальної фізичної підготовки (с. Віта-Поштова) відбувся чемпіонат з гирьового спорту.

Цей спортивний захід спрямований не лише на долучення майбутніх правоохоронців до здорового способу життя, а й передбачає добір найпідготовленіших здобувачів вищої освіти до збірної команди, що представлятиме НАВС на чемпіонаті України з гирьового спорту серед закладів вищої освіти МВС з 3 до 5 квітня 2019 року в м. Львові.

У змаганнях узяли участь найсильніші курсанти академії. Особиста першість було визначено в семи вагових категоріях.

У найлегшій вазі – до 63 кг перемогу здобув представник ННІ №2 Шумський Валентин; друге місце посів Тимощук Микола (ННІ № 1).

У ваговій категорії до 68 кг переміг Самойленко Владислав (ННІ № 3); друге місце отримав Кушка Руслан (ННІ № 1); третє – Гальонко Владислав (ННІ № 2).

У категорії до 73 кг найсильнішим гирьовиком академії виявився Поліщук Дмитро (ННІ № 3); друге місце посів Сідор Марк (ННІ № 2); третє – Немелянський Станіслав (ННІ № 1).

Найкращий результат у сумі двоборства продемонстрував курсант ННІ № 1 Троцюк Владислав (вагова категорія до 78 кг); другим став Петрович Валентин (ННІ № 1); третім – Холмецький Сергій (ННІ № 3).

У ваговій категорії до 85 кг із значним відривом переміг Стиранка Олег (ННІ № 1); друге місце за Панченком Володимиром (ННІ № 1); третє отримав Калашник Олександр (ННІ № 3).

У важкій вазі, (до 95 кг), переміг Воробей Віталій (ННІ № 1); друге місце зайняв Козленко Андрій (ННІ № 1); третє – Коломієць Євгеній (ННІ № 3).

У найпотужнішій ваговій категорії, понад 90 кг, упевнено переміг Оголь Андрій (ННІ № 1); друге й третє місце розділили Пригодюк Ігор (ННІ № 1) і Чичук Богдан (ННІ № 3).

У командному заліку впевнену перемогу здобули представники ННІ № 1, виборовши п’ять із семи найвищих нагород. На другій сходинці п’єдесталу команда ННІ № 2; на третій – ННІ № 3.