Чемпіонат з гімнастики в ННІ № 3 НАВС

05-10-2020 Переглядів: 603

З метою підвищення рівня фізичної підготовленості перемінного особового складу в ННІ № 3 систематично проводять спортивно-масові заходи в позанавчальний час. Нещодавно відбувся чемпіонат інституту з гімнастики.

Спортивний захід організували колектив навчально-наукового інституту № 3 у співпраці з кафедрою спеціальної фізичної підготовки НАВС.

Цього дня курсанти змагалися за двома програмами: згинання та розгинання рук в упорі лежачи – дівчата; підтягування на перекладині – хлопці. Кожен учасник прагнув до свого найкращого результату. Підтримували спортсменів курсові офіцери й одногрупники.

За результатами змагань в особистій першості переможцями та призерами серед дівчат стали: Світлана Корінь (3 курс, I місце), Катерина Судинович (2 курс, II місце), Аліна Малиш (3 курс, III місце).

Хлопці показали такі результати: Максим Кулик (3 курс, I місце), Вадим Рощепій (1 курс, II місце), Микола Паливода (3 курс, III місце). Усіх відзначили дипломами й медалями.

У командному заліку перемогу здобула команда 3-го курсу, ІІ місце виборола команда 2-го курсу, ІІІ місце посіли першокурсники. Команди нагородили дипломами і святковими пирогами.

Вітаємо всіх учасників чемпіонату й бажаємо подальших перемог у спорті!