Чемпіонат з армреслінгу на Прикарпатському факультеті

04-04-2019 Переглядів: 1881

Одним із найбільш демократичних і «мирних» видів єдиноборств є армреслінг. В Україні він стрімко розвивається, адже, на відміну від інших видів спорту, людина будь-якого віку може отримати шанс на перемогу.

Багато здобувачів вищої освіти нашої академії займаються спортом. Дехто з них надає перевагу командним видам, як-от: футбол, баскетбол, волейбол; а комусь до вподоби єдиноборства, гімнастика чи легка атлетика.

3 квітня на Прикарпатському факультеті (м. Івано-Франківськ) Національної академії внутрішніх справ викладачі кафедри тактико-спеціальної, фізичної та вогневої підготовки провели чемпіонат з армреслінгу серед курсантів. Переможців визначали як у командному, так і в особистому заліку. У напруженій боротьбі з-поміж 11 команд першість здобув другий курс, друге місце посів третій і бронзу виборов перший курс. В індивідуальному заліку найсильнішим виявився курсант 303 навчальної групи Ростислав Кульчицький-Ручка, друге місце у Олександра Бойка (304 навчальна група) і на третьому місці – Денис Микуляк (203 навчальна група). Серед дівчат перше місце виборола Віта Кальченко (204 навчальна група), друге – Ірина Пащак (303 навчальна група), а третє – Христина Кушко (101 навчальна група).

Як учасники, так і вболівальники отримали від змагань масу позитивних емоцій.