Чемпіонат із шахів серед правоохоронців столиці

12-11-2020 Переглядів: 397

11 листопада в шаховому центрі «Товариш» відбувся чемпіонат із шахів серед правоохоронних органів столиці. У цьому вже традиційному турнірі беруть участь працівники силових структур, які зобов’язані не лише підтримувати належний рівень фізичної підготовленості, а й постійно розвивати інтелектуальні здібності. І саме цей вид спорту є беззаперечним доказом того, що на варті безпеки й порядку стоять справжні професіонали.

На турнір прибули висококласні майстри з різних підрозділів. Це був передостанній чемпіонат у програмі комплексних змагань «Динаміада–2020». В особистій першості чемпіоном турніру, перемігши в усіх п’яти партіях, став Сергій Коталейчук. У командній першості академія посіла перше місце й здобула максимальну кількість балів за цей турнір.

Вітаємо наших спортсменів і бажаємо успіхів в останньому цьогорічному чемпіонаті – з плавання, який має відбутися в грудні.