Без поразок не буває перемог!

05-05-2018 Переглядів: 580

Третього травня, у першості Вищої ліги Футбольної асоціації студентів Києва (ФАСК), відбувся матч 14-го туру, в якому команда «Динамо-Академія» (НАВС) взяла участь.

Команди розташовані поблизу один одного у таблиці, тому матч був принциповий як для одних, так і для інших.

З перших хвилин НАВС почали атакувати, але на 5 хвилині забили не вони, а «Політехнік». Після удару із-за меж штрафного майданчика, до якого виявився неготовий наш голкіпер, м’яч залітає в сітку воріт 1:0.

Наша команда, контролюючи м’яч та раз по раз атакуючи, через обрізки або неточні передачі, наривалася на контр-атаки суперника, в одній з яких на 30 хвилині нападник «КПІ» пробив точно у «дев’ятку» 2:0. А вже на 39 хвилині рахунок стає 3:0.

Та за декілька хвилин Савченко Олександр продемонстрував, що в нашій команді також вміють красиво забивати і точним ударом у «дев’ятку» із-за меж штрафного майданчика робить рахунок 3:1.

У другому таймі наші хлопці вийшли довести, що вони можуть переломити хід матчу, а «КПІ» показати характер. Про це свідчить дуже велика кількість боротьби, замін через травми та чотири жовті картки, але, на жаль, мінімальна кількість небезпечних моментів.

Всі атаки команд у другому таймі закінчувались нічим. Тому остаточний рахунок так і не змінився 3:1 на користь «Політехніка».