Академія зупиняє "Локомотив"

27-03-2015 Переглядів: 417

«Молодь» - саме під такою назвою в турнірі кубку імені Володимира Мунтяна зашифрувався футбольний клуб «Локомотив – Інтернаціонале» - учасник чемпіонату другої Національної ліги Грузії, і саме тому статус матчу можна визнавати як міжнародний. На даний момент команда вже близько двох місяців проводить збори на території України і встигла взяти участь майже в усіх зимових турнірах, що проводились під егідою федерації футболу Київської області.

Вже з перших хвилин було ясно, що поєдинок буде надтяжким для нашої команди. І це стовідсотково виправдано, адже грузинський клуб минулого року був фіналістом турніру ім. Володимира Мунтяна, мінімально поступившись при цьому столичному вищоліговому ФК «Будстар» Київ з рахунком 0:1.

Проте, ФК «Динамо-Академія» мав доводити, що вихід із групового раунду не був випадковим і молода команда ставить перед собою вже нові завдання. Вже на 20-й хвилині першого тайму НАВС повів у рахунку – відмінну комбінацію замкнув центральний напівоборонець силовиків Владислав Горщинський, який після прострільної діагоналі від Василя Лавренюка, впритул «розстріляв» ворота Локомотива. Суперник кинув усі сили аби відквитати м’яч, але перша половина зустрічі так і завершилась на рахунку 1:0 на нашу користь.

Академія зупиняє

Другий тайм дав ще більше емоцій та вніс у гру ще більше конструктиву та фамільної тактики. Локомотив не хотів програвати, а НАВС, у свою чергу, доводив статус сильнішого. На 55 хвилині зустрічі «Молодь», скориставшись нагодою, сповна використала прохід лівим флангом і після непорозуміння між нашими захисниками м’яч опинився у сітці воріт академії. Грузини додали, сподіваючись будь-яким способом вирвати перемогу. Гра набрала неабияких обертів – 1:1, і ніхто не хоче поступатись, тренери команд проводять по декілька замін. У НАВС - Олександра Могилу замінив оборонець Андрій Грама. Силовики проводять чергову відмінну комбінацію, яку на 73-й хвилині завершує Василь Добош – м’яч більярдним ударом залітає у лівий від воротаря кут – 2:1. Але академія на цьому не зупиняється і продовжує наступ на ворота грузинського «Локомотив-Інтернаціонале». Розв’язка гри настала на 85-й хвилині, коли після чергової контратаки НАВС м’яч втретє опинився у сітці наших грузинських гостей.

Після 3:1 гравці «Локомотив-Інтернаціонале» помітно поникли, адже вони підсвідомо розуміли, що відіграти два м’ячі за п’ять хвилин із таким сильним суперником, як «Динамо-Академія» практично вже не реально.

Фінальний свисток зафіксував вольову перемогу ФК «Динамо-Академія» НАВС над грузинським «Локомотив-Інтернаціонале», а це означає що 28 березня на стадіоні «Козак- Арена» в 14.00 годин за участю саме нашої команди відбудеться гра 1/4 розіграшу кубку легендарного динамівця Володимира Мунтяна.