Академія стартує і перемагає Скалу

17-02-2016 Переглядів: 542

За підтримки ректора Національної академії внутрішніх справ Футбольний клуб Динамо-Академія приймає участь у престижному зимовому турнірі, пам’яті відомого українського футболіста Сергія Закарлюки під назвою «ARSENAL CUP-2016». Турнір проводиться керівництвом футбольного клубу Арсенал (Київ) вперше, а отже матиме велике історичне значення. Загалом участь у ньому візьмуть 12 футбольних колективів, серед яких майже більша половина команд-професіоналів. До групи «А» потрапили професійні клуби: ФК «Динамо-2» Київ, ФК «Оболонь-Бровар» обидві з першої ліги України; ФК «Колос» Ковалівка, ФК «Арсенал-Київщина» Біла Церква та ФК «Арсенал» Київ – представники другої ліги України, а також ФК «Олімпік U 21» Донецьк. Групу «В» склали молодіжні команди та команди аматори: ФК «Шахтар-Академія» Донецьк, ФК «Скала U 19» Стрий, ФК «Оболонь-Бровар- 2» Київ, ФК «Арсенал- 2» Київ, ФК «Обухів» та наша команда «Динамо-Академія». Сам захід відбуватиметься з 15 до 25 лютого на базі НТК Арсенал с. Щасливе.

У вівторок відбувся перший тур зимового турніру «ARSENAL CUP-2016», у якому наша команда зустрілася з ФК «Скала» Стрий – учасником молодіжного чемпіонату України U-19 серед юніорів. Вже на 4 хвилині академія повела в рахунку, але стрияни, отримавши право на 11-ти метровий, відновили паритет на 25 хвилині та святкувати їм довелося не довго – вже на 28 хвилині Динамо-Академія знову вийшла вперед.

По перерві, внаслідок відмінної комбінації наші потроїли рахунок, а за декілька хвилин довели до розгромного 4:1. Щоправда в кінці зустрічі юні футболісти Скали скоротили відставання до мінімуму, але крапку в матчі поставив гравець Динамо-Академії, забивши красень м’яч у ворота супернику. Отже в підсумку 5:3 і ми можемо привітати нашу команду із першою перемогою на турнірі. Всі ігри за участю нашої команди висвітлюються на спортивних сайтах та сайтах команд- учасниць. Стрийська Скала вже розмістила інформацію про сьогоднішній поєдинок під назвою «ARSENAL CUP – Скала починає з поразки від студентської команди з академії МВС». Детальніше ознайомитись із текстом статті, прочитавши її можна на сайті ФК Скала.

Вже в четвер ФК «Динамо-Академія» випробують свої сили із ФК «Обухів», а в п’ятницю суперником нашої команди будуть вихованці «Шахтар-Академії» Донецьк. Ігри розпочнуться в 10.30 на навчально- тренувальній базі ФК «Арсенал» у селищі з мальовничою назвою «Щасливе».