10:0 на користь «Динамо-Академія»

28-11-2019 Переглядів: 831

27 листопада в ІV турі чемпіонату Києва з футзалу серед команд закладів вищої освіти збірна команда Національної академії внутрішніх справ «Динамо-Академія» зустрічалася з командою Київського університету імені Бориса Грінченка.

З перших хвилин зустрічі «динамівці» заволоділи ініціативою, постійно створюючи небезпечні моменти біля воріт суперника. Як результат – чотири забиті м’ячі.

У другому таймі, маючи очевидну перевагу, наші хлопці не зупинилися на досягнутому й забили ще шість голів у ворота суперника. Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок на табло 10:0 на користь команди НАВС.

Вітаємо наших спортсменів з блискучою перемогою та бажаємо успіхів у наступному матчі, під час якого «Динамо-Академія» зустрінеться з командою Військового інституту телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут.