Тернистий шлях достойної людини

13-05-2019 Переглядів: 99

Напередодні 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні до Національної академії внутрішніх справ було запрошено ветерана праці, учасника трудового фронту війни Кондрашкіну Клавдію Іванівну.

Приводом для цього став її почесний ювілей – 90-річчя. Ювілярка досі енергійна, має чудову пам’ять. Двері академії для неї завжди відчинені, навіть перепустка зайва, бо її знають не тільки керівництво закладу, а й курсанти, студенти, ліцеїсти, адже вона присвятила нашому закладу понад 40 років свого життя.

Тернистий шлях достойної людини

Тому й не дивно, що ювілярку зустрічали: перший проректор академії полковник поліції Станіслав Гусарєв, керівники профспілкового комітету Олексій Стародуб і генерали Віктор Сущенко, Петро Підюков; почесний голова Ради ветеранів професор Володимир Кухаренко; працівники й колишні працівники відділу виховної, соціальної роботи та дозвілля: три Світлани – Войналович, Кутєпова, Кравченко; ветерани ОВС Володимир Стельмах і Анатолій Лапко; кухар їдальні Роман Надоленко та ветеран праці Ганна Селегей, які своєю турботою про старше покоління показують чудовий приклад волонтерської діяльності.

Тернистий шлях достойної людини

Колеги Клавдії Іванівни, члени Ради ветеранів, згадували факти з непростого життєвого шляху ювілярки, про які, зокрема, йшлося в статті «Важко сиротам жилося» ветеранського збірника «Говорять діти воєнного лихоліття». У її житті було все… Рано залишилася без матері, дівчинкою в чотири роки пережила голодомор, збирала колоски, виривала залишені в землі картоплини, навчилася з молодшим братом готувати їжу з різних рослин. Підлітком безкоштовно прибирала їдальню, що й допомогло їй і брату вижити.

1957 року Клавдія Іванівна переїхала до Києва, де Солом’янський район (колишній Залізничний) став для неї рідним домом – тут вона пропрацювала на різних посадах фінансових підрозділів упродовж тривалого часу.

Високий авторитет Клавдія Іванівна мала в тодішнього керівництва району: Івана Петровича Сидорова, Олександра Степановича Яковенка, Івана Івановича Романова. В усі часи її цінували за професіоналізм і відповідальне ставлення до дорученої справи.

Під час урочистостей з нагоди ювілею Клавдію Іванівну нагороджено відзнаками академії та ветеранської організації.

Тернистий шлях достойної людини

У свої дев’яносто Клавдія Іванівна Кондрашкіна продовжує вести активний спосіб життя і на громадських засадах бере участь у ветеранському русі академії.

Юрій Кобринський,
Володимир Кухаренко,
Петро Коваль

 

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520-06-66
+ 38 (096) 706-70-27

X
X