Культурне життя та дозвілля

Культурно-масова робота в академії проводиться з метою розкриття творчих здібностей і талантів слухачів, курсантів, студентів та ліцеїстів, підвищення їх культурного рівня, розвитку моральних якостей, і спрямована на організацію дозвілля та задоволення естетичних потреб. Вона спрямована на організацію змістовного дозвілля, естетичного виховання, зміцнення морально-психологічного клімату в колективі та дисципліни.

Культурне життя та дозвілля

Протягом навчального року в академії проводяться культурно-масові заходи з залученням до них слухачів, курсантів, ліцеїстів, студентів, співробітників академії та членів їх сімей. Це концерти, присвячені державним і професійним святам, конкурси, огляди художньої самодіяльності, ігри КВН, ювілейні вечори, фестивалі, творчі зустрічі, художні виставки. Зокрема, Дню вшанування пенсіонерів та ветеранів ОВС, Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав, Дню вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС , Дню Києва, Дню Незалежності України, Дню працівників освіти, Дню юриста, Дню студента, Міжнародному Дню захисту прав жінок та миру, заходи до Дня Захисника Вітчизни, до Дня міліції України, Дня перемоги, Дня визволення України від фашистських загарбників, та інші.

Культурне життя та дозвілля

Культурне життя та дозвілля

Відділення організації дозвілля постійно співпрацює з районним та міським відділами культури. Слухачі, курсанти та студенти неодноразово виступали з концертними програмами перед жителями Солом’янського, Деснянського, Дарницького та Дніпровського районів та міста Києва, на Майдані Незалежності, у Національному палаці «Україна». 15 грудня 2012 року вперше в академії проведено бал з нагоди святкування Дня міліції України.

Культурне життя та дозвілля

Культурне життя та дозвілля

Разом з тим, на факультетах, в інститутах та у юридичному ліцеї проводиться значна культурно-масова робота - відзначаються дні інститутів, факультетів та дні відкритих дверей, проводяться лекторії з етики та культури поведінки, екскурсії в музеї, по місту Києву.

Традиційно 1 квітня в академії проводиться чемпіонат з ігор КВН серед перемінного складу.

Культурно-масова робота здійснюється в постійному контакті з різними творчими спілками. Продовжується робота по зміцненню зв’язків з театрами: Національним драматичним театром ім. Івана Франка, Національним театром оперети, Київським державним академічним театром драми і комедії на Лівому березі Дніпра, Національним академічним драматичним театром російської драми ім. Лесі Українки, Національним театром опери та балету. Вистави цих театрів слухачі, курсанти, студенти, ліцеїсти та працівники академії відвідують безкоштовно.

Практикується колективні відвідування виставкових залів, концертних та театральних вистав, музеїв, пам’яток культури України.

Культурне життя та дозвілля

З метою естетичного виховання курсантів, слухачів, студентів та ліцеїстів, сприяння розкриттю їх творчих здібностей і талантів, залучення особового складу до культурного життя академії cтворено ансамбль пісні й танцю НАВС, керівниками якого є Дідух Л.В., Науменко А.О., Гриньків В.М. та Боровий С.І. 11 грудня 2013 року ансамбль здобув звання «Народний аматорський колектив».

Ансамбль бере участь у фестивалях та конкурсах високого рівня таких як: «Ритми Кавказу», «Dence of the world» та «КПІ запрошує до танцю», фестивалях народної творчості в музеї народної архітектури і побуту с. Пирогово.

В пошуках нових форм розкриття таланту серед особового складу стало традицією у квітні проведення Фестивалю художньої самодіяльної творчості «Академія має таланти», найкращі номери з якого включаються у програму святкового концерту, присвячену Дню Молоді та Конституції України, що проходить в червні.

Культурне життя та дозвілля

15 травня 2014 року в академії проведено шоу-конкурс «Міс академія – 2014». Мета якого не лише визначення найгарнішої учасниці, але й залучення молоді до творчості, змістовного проведення дозвілля, виховання естетичних смаків майбутніх фахівців. Титул міс академія здобула курсант Навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів слідства та кримінальної міліції Іванна Гулько. В журі були запрошені: Начальник центру культури та мистецтв Міністерства внутрішніх справ України актор та телеведучий заслужений артист України Віталій Челканов, народний артист України Володимир Нечипоренко, директор агентства моделей «Інтер Моделс» Ліхтіна Світлана, директор агентства моделей «Престиж» Вертюх Геннадій.

Культурне життя та дозвілля

Культурне життя та дозвілля

Культурне життя та дозвілля

Для естетичного виховання молоді велике значення мають гуртки художньої самодіяльності:

1) вокальні: народного та естрадного співу «Алімат» керівник (Акопян Т.О.), класичного та естрадного співу «Пандора» керівник (Нечипорук Л.С.), «Велюр» навчально-наукового інституту підготовки фахівців для експертно-криміналістичних підрозділів керівник (Михайлюк О.Б.), «Українська пісня» навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів слідства та кримінальної міліції керівник (Ковальська Н.Л.)

2) танцювальні: «Ритм» юридичного ліцею, керівник (Томко О.Д.)

3) вокально-інструментальні: «Мелодія» юридичного ліцею керівник (Іващенко О.В.), «Бах» навчально-наукового інституту підготовки фахівців для експертно-криміналістичних підрозділів керівник (Михайлюк О.Б.)

4) інструментальні: «Духовий оркестр Національної академії внутрішніх справ» керівник (Баланко Л.Є.), «Край» навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та Національної гвардії (Боровий С.І.)

Вихованці яких є неодноразовими переможниками конкурсів та фестивалів.

Також в академії постійно функціонують такі клуби за інтересами: клуб інтелектуальних ігор «Дебют», клуби веселих та найкмітливіших, клуби шанувальників театру, студія аматорів фото та відео зйомки, поетичні студії.

Відділ соціально-гуманітарної роботи НАВС

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246 94 91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520 06 66
+ 38 (066) 262-85-93
+ 38 (068) 289-49-85

X
X