XIV літня універсіада з дзюдо серед студентів міста Києва

25-03-2019 Переглядів: 750

24 березня в Києві відбулася XIV літня універсіада міста Києва з дзюдо серед студентів у програмі IV спартакіади серед закладів вищої освіти. У змаганнях узяли участь десять найвідоміших вишів Києва, серед яких і Національна академія внутрішніх справ. Змагання складалися з трьох заліків, а саме: чоловіча команда, жіноча команда та загальнокомандне місце. Учасниками змагань були найсильніші дзюдоїсти Києва, але навіть попри серйозну конкуренцію нашим спортсменам вдалося показати належні результати та командний дух.

XIV літня універсіада з дзюдо серед студентів міста Києва

У жіночому розділі бронзовою призеркою стала Анастасія Споденейко, а золоту нагороду виборола Аліна Луньова. За загальними результатами академія посіла друге місце в жіночому заліку.

XIV літня універсіада з дзюдо серед студентів міста Києва

У чоловічому розділі бронзовим призером у найтяжчій вазі став Ілля Дробот, також бронзову нагороду отримав Євгеній Букін, срібний призер змагань Андрій Жуков, а чемпіон турніру Михайло Абрамчук. За результатами чоловічих виступів академія посіла третє місце в чоловічому заліку.

XIV літня універсіада з дзюдо серед студентів міста Києва

За результатами чоловічого та жіночого заліків академія посіла третє загальнокомандне місце в XIV літній універсіаді міста Києва.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо їм успіху в наступних стартах! Висловлюємо подяку тренеру збірної команди по боротьбі самбо та дзюдо Марселю Хазійовичу Хасанову за якісну підготовку спортсменів і тренерську майстерність.

Відділ персоналу

 

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520-06-66
+ 38 (097) 717-71-36
                     + 38 (095) 179-86-30

X
X