Взаємодія працівників карного розшуку зі слідчими під час розкриття кримінальних правопорушень

27-12-2018 Переглядів: 31

Саме за такою тематикою було проведено практичне заняття з навчальної дисципліни «оперативно-розшукова діяльність» із слухачами навчальної групи № 40 первинної професійної підготовки поліцейських, яких вперше прийнято на службу в поліцію на посади оперуповноважених карного розшуку. На практичне бінарне заняття була запрошена слідчий слідчого управління Головного управління Національної поліції України в Київській області Марина Резниченко.

Проведення занять за участю практичних працівників Національної поліції у слухачів первинної підготовки, які починають крок за кроком все більше дізнаватися про свою майбутню спеціальність, завжди викликає жвавий інтерес і бажання більше навчитися.

Взаємодія працівників карного розшуку зі слідчими під час розкриття кримінальних правопорушень

У своєму виступі Марина розповіла майбутнім оперуповноваженим карного розшуку, що в підрозділах, куди вони їдуть працювати, вони повинні розуміти, що, ані слідчий, ані оперуповноважений окремо не можуть існувати один без одного. Виїзд на місце події у складі слідчо-оперативної групи, обмін оперативною та слідчої інформацією, висунення версій, складання спільного плану по проведенню оперативно-розшукових, слідчих та негласних слідчих (розшукових) дій, виконання доручень слідчого та вказівок прокурора, отримання ухвал суду, надання запитів та відповідей на них та ще безліч заходів та дій, що потрібно провести дають можливість отримати бажаний результат по направлення кримінального провадження до суду.

Також Марина наголосила на помилках, які роблять оперупоноважені під час виконання доручень слідчого та отримання доказової бази під час проведення першочергових заходів по розкриттю кримінального правпорушення, труднощах, що виникають під час легалізації оперативної інформації отриманої оперативниками, якщо вона здобута не у відповідності до чинного законодавства тощо.

Проведення практичного заняття у форматі діалогу між практиком та слухачами максимально наближує обидві сторони до взаємодії та відкритості, отриманню потрібних знань, адже саме щирість у відносинах дає можливість швидше зрозуміти один одного під час спільної праці.

Взаємодія працівників карного розшуку зі слідчими під час розкриття кримінальних правопорушень

Проведення практичних занять слухачів первинної підготовки не тільки із оперативними працівниками, але й практичними працівниками інших підрозділів Національної поліції позитивно сприяє їхньому успішному навчанню.

Михайло Марков, професор кафедри ОРД НАВС,
відділ координації роботи центрів первинної
професійної підготовки «Академія поліції».

 

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520-06-66
+ 38 (096) 706-70-27

X
X