Вражаюча перемога

13-09-2017 Переглядів: 59

Сьогодні, 13 вересня, на території столичного Фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» відбувся відбірковий матч для участі у турнірі з футболу «Кубок Міністра внутрішніх справ України – 2017», де у напруженій боротьбі зійшлись команди Національної академії внутрішніх справ та Одеського державного університету внутрішніх справ.

У першому таймі київська команда майбутніх правоохоронців двічі забила у ворота супротивника. Не менш результативним був і другий тайм – м’яч двічі опинявся у воротах збірної Одеського державного університету.

Тож у відбірковому матчі футболісти Національної академії внутрішніх справ виграли з рахунком 4:0.

Щоб підтримати команду НАВС прибули ректор Володимир Чернєй, проректор Руслан Сербин та професор кафедри вогневої та спеціальної фізичної підготовки, легенда вітчизняного футболу Стефан Решко.

По завершенню матчу вони привітали спортсменів з вагомою перемогою та побажали подальших спортивних здобутків.