Волонтерство як стиль життя

25-10-2016 Переглядів: 31

З метою проведення правового лекторію для вихованців інтернатів та надання допомоги в прибиранні прилеглої території курсанти ННІ № 1 відвідали школу-інтернат «Надія» та Святошинський дитячий будинок-інтернат (для хлопців). 

Всі ми знаємо, що вихованці дитячих будинків та інтернатів зростають у замкненій від навколишнього світу системі, де вихователі та інший персонал дуже часто не мають можливості донести всю інформацію до своїх підопічних, не в змозі виконати різні громадські роботи. Саме тому курсанти інституту є там частими гостями, вони проводять з дітьми різного характеру бесіди, концерти та надають допомогу в приведенні території в охайний вигляд.

Волонтерство як стиль життя

Волонтерство як стиль життя

Чергова зустріч членів юридичної клініки «Захист» відбулася 19 жовтня на базі школи-інтернату «Надія». На цей раз разом з членами клініки дітей відвідала психолог інституту Тетяна Скрипньова. Тема зустрічі – види відповідальності неповнолітніх та психологічний аспект розвитку злочинної поведінки у неповнолітніх. Учні отримали початкові знання з характерними рисами адміністративної та кримінальної відповідальності, їх відмінністю та покараннями, передбаченим національним законодавством. Під час проведення бесіди до доповідачів виникали питання стосовно відповідальності малолітніх, установ відбування покарань та самого процесу притягнення до відповідальності.

Волонтерство як стиль життя

А вже 20 жовтня курсанти інституту провели прибирання території Святошинського дитячого будинку-інтернату. Всі помічники працювали завзято і дружно, адже так приємно, коли ти робиш корисну справу і бачиш радість в очах дітей та їх вихователів. Дякуємо за допомогу тим, хто не залишається байдужим і хто в силах допомагати в майбутньому!

Волонтерство як стиль життя

Волонтерство як стиль життя

ННІ №1

 

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520-06-66
+ 38 (096) 706-70-27

X
X