Влучні й непереможні

16-11-2021 Переглядів: 524

15 листопада в стрілецькому тирі Центру службово-прикладних видів спорту м. Києва відбувся чемпіонат КМО ФСТ «Динамо» України зі стрільби з малокаліберної зброї серед працівників правоохоронних органів столиці.

Влучні й непереможні

Цього разу напружена боротьба за призові місця тривала між командами ГУНП у м. Києві, Національної академії Служби безпеки України, Національної гвардії України та Національної академії внутрішніх справ.

Влучні й непереможні

Попри те, що наша команда має чемпіонський досвід, кожен старт для спортсмена є особливим. З результатами 97 очок зі стрільби з гвинтівки викладач кафедри вогневої підготовки майор поліції Вадим Штома і провідний фахівець відділу персоналу майор поліції Дмитро Луцака – 94 очки в стрільбі з пістолета – не залишили шансів своїм суперникам, здобувши перші місця в особистому заліку. У вправі зі стрільби з гвинтівки другою серед жінок стала викладач кафедри вогневої підготовки майор поліції Тетяна Водоп’янова, а другим у вправі з пістолета зі значним відривом від бронзового призера став старший викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки Юрій Корнійчук.

Влучні й непереможні

За результатами чемпіонату перше місце посіла збірна Національної академії внутрішніх справ, друге – команда Національної академії Служби безпеки України, третє – команда ГУНП у м. Києві.

Влучні й непереможні

Вітаємо нашу команду з перемогою!

Влучні й непереможні

Відділ персоналу НАВС

 
CEPOL

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
[email protected]

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Освыітній портал МВС України EUK EUK
X
X