Виїзні заняття із судової психіатрії

03-06-2019 Переглядів: 152

Належний рівень теоретичних знань і практичних навичок у здобувачів вищої освіти є запорукою професійного успіху майбутніх поліцейських. Реалізації цієї концепції в НАВС сприяє проведення виїзних бінарних практичних занять під час викладання професійно орієнтованих навчальних дисциплін, до яких належать судова медицина і психіатрія.

Виїзні заняття із судової психіатрії

Упродовж травня в курсантів 2-го курсу ННІ № 3 відбувалися виїзні практичні заняття до Київського міського центру судово-психіатричної експертизи, під час яких професори кафедри криміналістики та судової медицини НАВС Олена Чуприна та Ольга Несен, старший викладач цієї кафедри Тарас Нагайник спільно із заступником директора центру з експертної роботи Наталією Васильєвою ознайомили курсантів-поліцейських із правилами, порядком проведення й документацією судово-психіатричної експертизи.

Виїзні заняття із судової психіатрії

За участю фахівців-практиків курсанти мали змогу поспілкуватися з особами, які направлені для проведення судово-психіатричної експертизи, відстежити алгоритм роботи експерта-психіатра, а також проаналізувати конкретний випадок судово-психіатричної експертизи, складаючи проекти процесуальної та обліково-звітної документації.

Кафедра криміналістики та судової медицини

 

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520-06-66
+ 38 (096) 706-70-27

X
X