Вітаємо та вшановуємо ветеранів

13-06-2019 Переглядів: 148

29 травня 2019 року відбулося чергове засідання ради ветеранів навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання, на якому розглянуто низку актуальних питань її життєдіяльності.

У межах підготовки до відзначення 100-річчя НАВС, за пропозицією голови ветеранської організації навчального підрозділу Олега Сівальова, ухвалено рішення створити пам’ятний стенд «Легенди КВШ–НАВС», присвячений життю та діяльності першого начальника факультету заочного навчання В.Г. Чугунова з нагоди 95-річчя з дня його народження.

Вітаємо та вшановуємо ветеранів

Ветерани інституту в телефонному режимі привітали з днем народження свого колишнього керівника Леоніда Володимировича Кравченка.

Колеги побажали міцного здоров’я та довгих років життя ветерану академії й інституту Івану Петровичу Россолу, який прийняв рішення вийти на заслужений відпочинок. У житті кожної людини настає час підбивати підсумки й визначати плани на майбутнє. До цього спонукають, зокрема, проводи на заслужений відпочинок.

Вітаємо та вшановуємо ветеранів

Россол Іван Петрович пройшов тернистий життєвий шлях, виріс у простій селянській родині на Чернігівщині без батька, здобув спеціальну середню, а згодом – вищу юридичну освіту, понад 40 років присвятив службі в міліції, з них 32 – у колективі КВШ–НАВС. Він пройшов шлях від міліціонера Подільського райвідділу міліції УВС м. Києва до начальника курсу, а згодом методиста навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання провідного закладу вищої освіти МВС України. Теплими словами згадував Іван Петрович колишнього начальника Подільського райвідділу міліції М.М. Бондаренка, під керівництвом якого розпочав міліцейську службу та який по-батьківськи ставився до нього, заступників начальника по оперативній роботі Д.Н. Лісового та по службі Ф.Ф. Шегусова. Йому випала доля працювати в інспекції по особовому складу, яку очолював чуйний та шанований керівник Анатолій Федорович Маєвський.

1987 року І.П. Россол перейшов на роботу до Київської вищої школи МВС СРСР ім. Ф.Е. Дзержинського, творчо та сумлінно працював у відділі кадрів і навчально-науковому інституті заочного та дистанційного навчання під керівництвом генералів міліції Шакуна Василя Івановича та Гіди Олександра Федоровича, полковників міліції Кравченка Леоніда Володимировича та Мозоля Анатолія Петровича. Слова глибокої вдячності ювіляр висловив нинішньому ректорові академії генералу поліції другого рангу Чернєю Володимиру Васильовичу за постійну підтримку.

Колеги і друзі згадали непересічні творчі таланти ювіляра – його любов до спорту, пісні та поезії. Пригадали виконання Іваном Петровичем на замовлення дуетом з Олексієм Родіоновичем Кацаном пісні «Деревенька моя» та декламування вірша «По ночам звучит надрывный кашель», які завжди до сліз розчулювали слухачів. Любов до поезії та пісні збагатила душу Івана Петровича, тому від імені почесного голови ради ветеранів Володимира Кухаренка йому вручено збірник віршів «Римованим рядком».

Також згадали про захоплення Івана Петровича волейболом і стрільбою. Він був гравцем збірної команди академії, неодноразово брав участь у турнірах, присвячених пам’яті видатного вченого й волейболіста Анатолія Яковича Дубинського.

За багаторічну бездоганну службу, сумлінну працю та з нагоди 100-річчя карного розшуку України Івана Петровича Россола нагороджено почесною грамотою Ради ветеранів НАВС, медаллю «100 років карного розшуку» та ювілейним виданням.

Бажаємо ювіляру міцного здоров’я, добробуту, родинного затишку, радості від спілкування з дітьми й онуками, натхнення й подальших життєвих звершень.

З виходом Вас, шановний Іване Петровичу, на заслужений відпочинок!

Володимир Заяць, Юрій Кобринський, Олег Сівальов, Анатолій Лапко, Петро Коваль

 

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520-06-66
+ 38 (096) 706-70-27

X
X