Виконання правил дорожнього руху – запорука збереження життя

05-05-2017 Переглядів: 29

Нещодавно членами юридичної клініки «Захист» ННІ № 1 Наталією Бондею та Мариною Бондаренко проведено дидактичну гру «Вивчай, знай, дотримуйся правил дорожнього руху», гравцями якої стала старша група в СШДС «Радість».

Виконання правил дорожнього руху – запорука збереження життя

З малого віку необхідно навчати дітей правилам дорожнього руху, для того, щоб малюки діяли правильно, коли будуть самостійно переходити дорогу. Навчання правилам поведінки на дорозі в ранньому віці - це фундамент, основа на все життя. Але вони описані складною для дитячого сприйняття мовою і головним завданням стає доступне і цікаве роз’яснення. Тому для легкого запам’ятовування і процесу навчання, для самих маленьких пішоходів існують пізнавальні дидактичні ігри по ПДР. Так, курсанти пограли з дітьми в різні види ігор - це і «Світлофор», метою якої стало вивчення і розуміння сигналів світлофора, його призначення; гра «Годинник», де діти вчилися розрізняти дорожні знаки; гра «Транспорт» задля узагальнення і систематизації уявлення дітей про способи та особливості пересування людини в різних середовищах; гра «Безпечне місто», де курсанти намагалися дати уявлення учасникам про те, як важливо правильно ходити і їздити по місту, а також розвивати здатність сприймати реальний світ міста.

Члени юридичної клініки «Захист» продовжуватимуть і надалі в інших школах Києва виховувати у дітей увагу, навички усвідомленого використання знань правил дорожнього руху в повсякденному житті.

ННІ № 1

 

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520-06-66
+ 38 (096) 706-70-27

X
X