Вдалий старт у дебютному матчі

16-11-2018 Переглядів: 164

15 листопада збірна команда Національної академії внутрішніх справ «Динамо-Академія» дебютувала в першості з футзалу м. Києва серед студентських команд закладів вищої освіти.

Наші хлопці зустрілись з командою ТНУ імені В.І. Вернадського в спортивному комплексі Національного університету харчових технологій. На початку гри гравці нашої команди довго не могли адаптуватися до залу та вже в середині першого тайму поступалися з рахунком 0:2. Однак в кінці першого тайму змогли забити гол в «роздягальну», м’яч на рахунку Ярослава Кругляка.

Однак після прикрої помилки пропустили – втретє. Пропущений м’яч змусив хлопців активізувати свої резерви та наполегливо йти вперед, що змусило капітулювати суперника. Так з початку шестиметрової, потім десяти метрової позначки Ярослав Кругляк робить рахунок нічійним 3:3, а за дві хвилини до закінчення матчу Олексій Антонюк приносить першу, тяжку перемогу для команди академії.