Вдалий старт після тривалої перерви

13-02-2019 Переглядів: 543

12 лютого в десятому турі чемпіонату Києва з футзалу серед команд ВНЗ м. Києва футбольна команда Національної академії внутрішніх справ «Динамо-Академія» зустрічалася з командою Київського національного університету культури і мистецтв КНУКіМ.

З перших хвилин наша команда заволоділа ініціативою гри, але забити м'яч вдалося лише в середині першого тайму. На перерву команди пішли за рахунком 1-0 на користь «Динамо-Академії». В другому таймі наша перевага втілилася у велику кількість забитих м'ячів, на що суперник відповів двома голами в наші ворота. З рахунком 8-2 наша команда продовжує впевнено крокувати до перемоги!

Вітаємо футбольну команду «Динамо-Академія» з черговою впевненою перемогою і бажаємо успіхів у наступних матчах.