Участь у Всеукраїнському форумі «Бренд освітньої установи від задуму до популярності»

26-03-2018 Переглядів: 260

Подія проходила 24 березня в Інституті журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка. Під час неї учасники відвідали майстер-класи від фахівців у сферах розробки та підтримки веб-сайту освітньої установи, брендингу, мистецтва презентації, створення відеоконтенту освітньої установи, медіабезпеки та медіаграмотності, SMM-технологій у просуванні бренду освітньої установи, ролі EVENT-заходів для популяризації освітньої установи, ЗМІ освітньої установи.

Участь у Всеукраїнському форумі «Бренд освітньої установи від задуму до популярності»

Окрім зазначених тренінгів, в рамках форуму проведені «ярмарок ідей» та панельна дискусія з експертами у галузі освіти, зокрема з представниками Київської міської державної адміністрації, Міністерства освіти і науки України та ряду провідних вищих навчальних закладів. Співробітник відділення комунікації НАВС також долучився до обговорення актуальних тем.

Участь у Всеукраїнському форумі «Бренд освітньої установи від задуму до популярності»

Варто зазначити, що в минулому році між Національною академією внутрішніх справ і Київським університетом імені Бориса Грінченка був підписаний договір про співпрацю, тож було цікавим і корисним ознайомитися з методами роботи колег та обмінятися думками щодо популяризації освітніх установ.

Леонід Кальченко, відділення комунікації

 
CEPOL

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520-06-66
+ 38 (097) 717-71-36

Освыітній портал МВС України EUK
X
X