У центрі уваги – наука адміністративного та цивільного права

16-05-2018

Труднощів не існує лише для тих,

хто не здатен розмірковувати

Павло Загребельний

15 травня на Прикарпатському факультеті (м. Івано-Франківськ) НАВС кафедрою адміністративних та цивільно-правових дисциплін проведено круглий стіл на тему: «Актуальні питання науки адміністративного та цивільного права». Науково-практичний захід проходив у межах відзначення Дня науки, метою якого є вшанування наукових традицій та досягнень учених.

У центрі уваги – наука адміністративного та цивільного права

У круглому столі взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри адміністративних і цивільно-правових дисциплін, здобувачі вищої освіти другого курсу та слухачі першопочаткової підготовки. Учасники презентували цікаві доповіді про суспільно важливі теми: стягнення аліментів, відшкодування шкоди, завданої громадянинові незаконними діями органів, що здійснюють оперативно-розшукову діяльність, застосування поліцією спеціальних засобів і вогнепальної зброї.

Особливу дискусію викликали проблеми міжнародного досвіду протидії корупції, юридичний склад правопорушень із розпивання алкогольних, слабоалкогольних напоїв та куріння тютюнових виробів у заборонених законом місцях.

За результатами проведення круглого столу можна констатувати, що основна мета заходу – вивчення актуальних питань науки адміністративного та цивільного права – була досягнута.

Прикарпатський факультет (м. Івано-Франківськ)

 

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246 94 91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520 06 66
+ 38 (066) 262-85-93
+ 38 (068) 289-49-85

X
X