Свято Святого Миколая в юридичному ліцеї

18-12-2015 Переглядів: 26

18 грудня в юридичному ліцеї імені Ярослава Кондратьєва Національної академії внутрішніх справ відбулись благодійна акція з нагоди Дня Святого Миколая.

Перебуваючи у наповненому залі, відчувалась особлива атмосфера спокою та умиротворіння, неначе сам Святий Миколай спостерігав за всім, що відбувається.

Свято Святого Миколая в юридичному ліцеї

Цього дня, щоб виконати бажання, привітати вихованців ліцею зі святами та поділитися теплом своїх сердець завітали: ректор Національної академії Володимир Чернєй; головний бухгалтер Українського благодійного фонду «Милосердя» Світлана Фисина; голова правління Українсько-турецького культурного центру «Сяйво» Гьохкан Демір; голова наглядової ради Українсько-турецького культурного центру «Сяйво», директор інституту Національної академії при Президентові України Сергій Телешун; настоятель академічного храму протоієрей Віталій Приходько, а також дружина Я.Ю. Кондратьєва – Людмила Кондратьєва.

Свято Святого Миколая в юридичному ліцеї

Багато теплих слів звучало на адресу дітей. Світлана Фисина, виступаючи, привітала вихованців зі святами та побажала, щоб у кожного обов’язково здійснилися всі його мрії й він досяг тієї вершини у житті, до якої прагне.

Свято Святого Миколая в юридичному ліцеї

Сергій Телешун побажав, щоб вони завжди цінували традиції ліцею, навчались і вдосконалювались.

По тому ректор Володимир Чернєй жартома повідомив, що цими днями працює помічником Святого Миколая. Він передав привітання та подарунки від ректорату, а також голови Наглядової ради НАВС Василя Дурдинця та наголосив, щоб ліцеїсти, коли вони стануть дорослими й чогось досягнуть у своєму житті, завжди пам’ятали ті настанови та знання, що вони отримали в ліцеї.

У свою чергу, учнівський колектив, на правах господарів, влаштував для гостей чудовий концерт, в якому були представлені пісенні та танцювальні номери, які запам’яталися всім та подарували присутнім гарний настрій.

Свято Святого Миколая в юридичному ліцеї

ВЗГ НАВС

 

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520-06-66
+ 38 (096) 706-70-27

X
X