Створюємо атмосферу розуміння і підтримуємо порядок

13-10-2014 Переглядів: 41

Кожна людина, будь-то дорослий чи дитина, потребує уваги, тепла, турботи. Ми, як ніхто інший, це розуміємо і намагаємося різними способами допомагати тим, хто позбавлений таких необхідних речей.

Протягом року курсанти відвідують дитячі будинки столиці та Київської області, аби подарувати крихту радості їх вихованцям, яким як і кожній людині, необхідно відчувати підтримку, щирість, віру. Надзвичайно приємно приносити хоч незначну радість у життя діточок, бачити їх щирі усмішки і блиск в очах. Спілкування із маленькими вихованцями приносить шалені емоції, тому завжди знаходиться багато охочих для відвідування таких закладів.

Створюємо атмосферу розуміння і підтримуємо порядок

Темою нашого останнього візиту до дитячого будинку була: «Підтримування чистоти і порядку навколишнього середовища». Ідея – розвиток у малят якостей добросовісного поводження із природою довкола.

Дітвора із задоволенням підхопила нашу пропозицію щодо прибирання прилеглої території. Вони вправно наводили чистоту і порядок: загрібали, підмітали, збирали листя. Аби малечі було цікаво брати участь у такій роботі, ми влаштовували конкурси. Час пролетів непомітно, а територія дитячого будинку набула показного вигляду.

Створюємо атмосферу розуміння і підтримуємо порядок

По закінченню прибирання вихователі були приємно здивовані, а вихованці отримали масу приємних вражень від такої, здавалося б, нелегкої роботи. Свіже повітря і сонячна погода беззаперечно пішли їм на користь, а вдячності вихователів не було меж.

Створюємо атмосферу розуміння і підтримуємо порядок

У такі місця неприхованої щирості хочеться повертатися знову і знову, тому за будь-яких умов ми шукаємо можливості заглянути туди, де завжди раді гостям, де, не дивлячись ні на що, панує щира і дружня атмосфера.

Олена Уніловська,
фото: Анастасія Афоніна

 

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520-06-66
+ 38 (096) 706-70-27

X
X