Стоп СНІД! Знати, щоб жити!

06-12-2018 Переглядів: 24

5 грудня 2018 року за участю ліцеїстів першого курсу юридичного ліцею імені Ярослава Кондратьєва під керівництвом вчителів Лілії Федоренко та Ілони Шапошнікової було проведено загальноліцейну виховну годину до Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ-інфекцією/СНІДом.

Стоп СНІД! Знати, щоб жити!

У країнах, де активно поширюється ВІЛ-інфекція, особливо уразливими до інфікування ВІЛ є діти та молодь, оскільки, за результатами різних досліджень, рівень застосування ризикованих практик серед них є вищим, ніж серед дорослих. Тож у ситуації, що склалась, важливим залишається питання обізнаності молодих людей з цією проблемою.

Метою заходу було інформування присутніх з історією поширення епідемії, дією вірусу ВІЛ на людський організм, симптомами та ознаками цієї небезпечної хвороби, шляхами передачі та засобами профілактики ВІЛ-інфекції, формування відповідальної поведінки для збереження свого здоров’я. Адже Україна за темпами поширення ВІЛ-інфекції/СНІДу посідає одне з перших місць у Європі. За оцінками експертів UNAIDS в Україні з ВІЛ-інфекцією живе приблизно 240 тисяч осіб і лише кожен другий знає про свій діагноз.

Також у межах заходу відбувся перегляд соціальних відеороликів про темпи поширення СНІДу в Україні, особливості будови та розмноження збудника даного захворювання, ставлення суспільства до людей-носіїв ВІЛ-інфекції. Ліцеїсти декламували тематичні вірші та прозу, мовою танцю продемонстрували толерантне ставлення до людей, які живуть з ВІЛ.

Кожна людина повинна знати про наслідки безвідповідальних дій та ігнорування правил власної безпеки. Народна мудрість говорить: «Береженого – Бог береже». Тому активний спосіб життя, виконання основних профілактичних заходів, дотримання норм моралі та етики в спілкуванні з оточенням є головною гарантією від поширення ВІЛ/СНІДу.

Юридичний ліцей

 

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520-06-66
+ 38 (096) 706-70-27

X
X