Стоп насильству!

23-10-2021 Переглядів: 407

Формування поваги до прав і свобод людини, нетерпимості до приниження її честі та гідності, фізичного або психічного насильства, дискримінації за будь-якими ознаками є однією із засад державної політики у сфері освіти.

З цією метою в навчально-науковому інституті № 2 НАВС створюються необхідні умови для самореалізації здобувачів із акцентуацією на їхні індивідуальні особливості та потреби, незалежно від гендерних стереотипів та гендерно-стереотипних уявлень про роль жінки і чоловіка в суспільстві.

Стоп насильству!

Так, 22 жовтня представники науково-дослідної лабораторії з проблем криміналістичного забезпечення та судової експертології ННІ № 2 спільно з кафедрою поліцейського права НАВС організували та провели семінар за темою «Стоп насильству!».

Під час заходу перед курсантсько-студентською молоддю було розкрито низку питань, зокрема дефіновано поняття «домашнє насильство» згідно з чинним законодавством; розкрито форми і види домашнього насильства; організаційно-правові засади запобігання та протидії домашньому насильству, визначені Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству»; розглянуто суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії домашньому насильству, а також види юридичної відповідальності за нормами вітчизняного та міжнародного законодавства.

Стоп насильству!

Також у ході зустрічі було проведено тренінг, спрямований на формування знань, умінь і навичок щодо механізмів реагування на факти сексуального насильства, виявлення ситуацій, які можуть сприяти сексуальному насильству, та засобів протидії йому.

Кафедра поліцейського права ННІ № 2

 
CEPOL

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
[email protected]

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Освыітній портал МВС України EUK EUK
X
X