Творчість Тараса Шевченка в українській та світовій літературі

13-03-2019 Переглядів: 2

У межах програми «Шевченківські дні» 12 березня представники кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Прикарпатського факультету (м. Івано-Франківськ) Національної академії внутрішніх справ провели засідання круглого столу, присвячене творчому доробку українського поета, письменника, художника, громадського та політичного діяча, символу України – Тараса Григоровича Шевченка.

У своїх доповідях здобувачі вищої освіти розглядали велич Шевченкового таланту, який вніс у нашу літературу незнане багатство тем і жанрів, долучивши її до ліпших здобутків світової літератури. Досить цікавими були виступи, що стосувалися дослідження творчості Тараса Шевченка в англомовних, німецькомовних країнах, Франції, Грузії, Японії як однієї з найяскравіших сторінок світової культури, що стала предметом естетичного сприйняття та наукового вивчення.

Творчість Тараса Шевченка в українській та світовій літературі

Учасники заходу одностайно констатували: Кобзар є певною Конституцією життя української громадянської спільноти, в якій закарбоване споконвічне прагнення народу до правди та справедливості.

Творчість Тараса Шевченка в українській та світовій літературі

Прикарпатський факультет (м. Івано-Франківськ)

 

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246 94 91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520 06 66
+ 38 (066) 262-85-93
+ 38 (068) 289-49-85

X
X