Робити добрі справи – це так приємно!

08-11-2016 Переглядів: 22

На світі є багато професій. Одні потребують таланту, інші – ерудиції, деякі – сили духу. А от професії соціальної сфери – великого людського серця та щирості душі.

6 листопада в Україні відзначали День працівника соціальної сфери – професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, творить добро за покликом душі.

Робити добрі справи – це так приємно!

Тож 7 листопада курсанти факультету №1 та офіцери навчально-наукового інституту №3 завітали до підшефного закладу – Дарницького дитячого будинку-інтернату для дітей з особливими потребами, щоб привітати працівників та порадувати їх вихованок.

Цього дня творчий колектив інституту подарував присутнім чудовий концерт, який пройшов у теплій, сімейній атмосфері. Дівчата та хлопці від душі співали, танцювали, грали на музичних інструментах і навіть показували фокуси. Кожен виступ був підтриманий гучними оплесками. Святкова програма сподобалась усім.

Робити добрі справи – це так приємно!

Робити добрі справи – це так приємно!

Були й частування – дівчат пригостили запашною випічкою та солодощами. А ще були передані канцтовари для проведення творчих занять.

Заступник директора будинку-інтернату Вікторія Цебрік щиро подякувала за вітання, за прекрасні виступи, за те, що подарували всім справжнє свято.

А наші курсанти вкотре відчули, що робити добрі справи – це так приємно!

Робити добрі справи – це так приємно!

Елеонора Маковецька,
ВСГР ННІ №3

 

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520-06-66
+ 38 (096) 706-70-27

X
X