Прямуємо до перемоги

11-05-2019 Переглядів: 635

10 травня на стадіоні Київського національного університету ім. Тараса Шевченка відбувся чвертьфінал чемпіонату Футбольної асоціації студентів м. Києва між командою «Динамо-Академія» і командою Національного університету біоресурсів та природокористування «НУБіП».

З перших хвилин матчу наша команда перехопила перевагу й упродовж тайму пресингувала ворота суперника. Після першого тайму рахунок становив 3-0 (Ярослав Кругляк – 2, Владислав Коба – 1) на користь «Динамо-Академія». На другу половину гри суперники вийшли налаштованими зрівняти рахунок і почали динамічнішу гру, проте їм вдалося провести лише одну успішну атаку в наші ворота. З рахунком 3-1 наша команда проходить до півфіналу чемпіонату, у якому буде протистояти багаторазовому чемпіону – команді спортивного клубу Київського національного торговельно-економічного університету «Меркурій».

Слід подякувати всім, хто прийшов підтримати бойовий дух нашої команди. Тренерський склад повсякчас удосконалює майстерність і професіоналізм кожного гравця. Також щиро вдячні керівництву НАВС, яке постійно сприяє розвитку студентського спорту, завдяки чому він щороку виходить на новий рівень.

Бажаємо нашій команді подальших успіхів і перемог!