Проблемні питання при оформленні матеріалів дорожньо-транспортних пригод

09-08-2018 Переглядів: 1

Інспектором розшуку та опрацювання матеріалів дорожньо-транспортних пригод старшим лейтенантом поліції Василем Дібівом було проведено практичне заняття на Прикарпатському факультеті (м. Івано-Франківськ) для слухачів курсів первинної професійної підготовки поліцейських.

Практичний працівник разом із слухачами обговорили проблемні питання, що виникають під час оформлення матеріалів дорожньо-транспортної пригоди. Було акцентовано увагу на алгоритмі дій працівників сектору реагування патрульної поліції під час виїзду на місце події у випадках ДТП з постраждалими, ДТП із залишенням місця пригоди, якщо правопорушник втік. Василь Дубів пояснив, які документи складаються працівниками поліції в кожному з перерахованих вище випадків.

Проблемні питання при оформленні матеріалів  дорожньо-транспортних пригод

Під час заняття також змоделювала практична ситуація, під час якої слухачі заповнювали необхідні документи: рапорт, який подається у випадку вчинення ДТП з постраждалими та акт огляду транспортного засобу, що складається у випадку ДТП з укриттям правопорушника.

Наприкінці заняття слухачами було проаналізовано, які помилки найчастіше допускаються при заповненні вище зазначених документів, а також причини і наслідки їх допущення.

Прикарпатський факультет (м. Івано-Франківськ)

 

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246 94 91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520 06 66
+ 38 (066) 262-85-93
+ 38 (068) 289-49-85

X
X