«Присягаю вірно служити українському народові»

12-10-2018 Переглядів: 44

Минуло не так багато часу від тоді, коли першокурсники несміливо і з трепетом у душі одягали новеньку форму, а вже нині – 12 жовтня – в урочистому строю стоять змужнілі юнаки і юнки, в очах яких неймовірна гордість та хвилювання за сьогоднішню подію, яка закарбується в пам’яті на все життя. Символічно, що перед Днем захисника України та Днем українського козацтва, на площі біля Івано-Франківської обласної державної адміністрації, перед батьками, побратимами, першокурсники Прикарпатського факультету (м. Івано-Франківськ) присягнули на вірність українському народові і стали повноправними членами курсантської сім’ї Національної академії внутрішніх справ.

«Присягаю вірно служити українському народові»

Урочистості розпочалися з виконання Державного Гімну і вшанування хвилиною мовчання героїв, полеглих у боротьбі за вільну незалежну Україну.

«Присягаю вірно служити українському народові»

Привітати курсантів зі святом прибули поважні гості: проректор Національної академії внутрішніх справ, підполковник поліції Андрій Запотоцький, начальник ГУ НП в Івано-Франківській області, полковник поліції Володимир Голубош, народний депутат України Юрій Бабій, заступник голови ОДА Ігор Пасічняк, начальник управління патрульної поліції у Івано-Франківській області, старший лейтенант поліції Олег Костенко, перший заступник міського голови Микола Вітенко та багато інших.

«Присягаю вірно служити українському народові»

У виступах промовців звучали щирі напутні слова, сповнені надії на майбутню професійну підготовку правоохоронців нової генерації, які зможуть виявити високі морально-етичні якості, відновивши високий рівень довіри пересічних громадян нашої держави.

«Присягаю вірно служити українському народові»

Представники духовенства всіх релігійних конфесій області благословили та окропили свяченою водою першокурсників, побажавши їм з честю і гідністю виконувати професійний і громадянський обов’язок.

«Присягаю вірно служити українському народові»

Музичне вітання для курсантів та гостей свята лунали від учасників художньої самодіяльності факультету.

Завершився ритуал складання присяги урочистим маршем молодого поповнення Прикарпатського факультету (м. Івано-Франківськ) Національної академії внутрішніх справ.

У День захисника Вітчизни бажаємо всім курсантам й офіцерам бути гідними священного обов’язку служінні українському народові і стати справжнім зразком лицарської звитяги та честі.

Прикарпатський факультет (м. Івано-Франківськ)

 

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520-06-66
+ 38 (096) 706-70-27

X
X