Працівнику академії присвоєно звання заслуженого тренера України

09-08-2022 Переглядів: 1378

Для фізичного загартування майбутніх правоохоронців і підготовки до екстремальних умов службової діяльності колектив кафедри спеціальної фізичної підготовки НАВС активно залучає курсантську молодь до занять професійно-прикладними видами спорту, зокрема єдиноборствами.

Здобувачі вищої освіти повсякчас беруть участь у спортивних змаганнях різного рівня: обласних турнірах, чемпіонатах і першості України, Європи та світу.

Вагомі здобутки мають вихованці секції боксу, що функціонує під керівництвом старшого викладача кафедри спеціальної фізичної підготовки майстра спорту України капітана поліції Сергія Козенка.

За період тренерської діяльності він підготував близько тридцяти майстрів спорту України міжнародного класу, майстрів і кандидатів у майстри спорту. Серед вихованців Сергія Козенка – чемпіони Європи, призери чемпіонатів України, переможці міжнародних і всеукраїнських турнірів.

За вагомі здобутки в тренерській діяльності та підготовку спортсменів високого рівня наказом Міністерства молоді та спорту України від 31 липня 2022 року № 2660 йому присвоєно спортивне звання «Заслужений тренер України».

Від імені всього колективу академії щиро вітаємо Сергія Козенка та бажаємо подальших звершень!