Повернися до життя

05-09-2022 Переглядів: 281

Курсанти 2-го курсу навчально-наукового інституту № 1 НАВС спільно з фахівцем групи виховної, соціальної роботи та дозвілля інституту підполковником поліції Наталією Ковальською відвідали відділення медичної та фізичної реабілітації однієї з міських клінічних лікарень, що надає спеціалізовану медичну допомогу бійцям, які дістали важкі поранення, захищаючи територіальну цілісність Української держави. Майбутні правоохоронці допомагали адміністрації лікарні забезпечити організаційний супровід благодійного заходу за участю фронтмена гурту «Океан Ельзи» Святослава Вакарчука.

Повернися до життя

Повернися до життя

Знаний український музикант, громадський діяч і волонтер завітав з імпровізованим концертом до медичного закладу, щоб підтримати поранених, а також медперсонал, який забезпечує їх реабілітацію. Спілкуючись із бійцями, співак від імені всього українського народу подякував їм за віддану службу й сумлінне виконання громадянського обов’язку. Своєю життєствердною творчістю він надихає військових на передовій, з його піснями на вустах воїни йдуть у бій і повертаються до життя після поранень також під акорди «Океану Ельзи».

Повернися до життя

Повернися до життя

Ми низько вклоняємося нашим героям, що в запеклому протистоянні зухвалому ворогові відважно воювали за життя кожного з нас, а нині борються за власне. Для української молоді, зокрема курсантської, – це гідний приклад мужності, стійкості духу, доблесті й вірності Присязі.

Повернися до життя

Разом ми сильні! Слава Україні!

Відділення комунікації НАВС

 
CEPOL

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
[email protected]

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Освыітній портал МВС України EUK
X
X