Поповнення до скарбнички нашої молодої спортсменки

07-10-2015 Переглядів: 37

На початку жовтня на базі Національного медичного університету імені О.О.Богомольця відбулися змагання з армспорту. Учасниками були всі бажаючі столиці та області, у тому числі навчальні заклади, спортивні клуби та ін.

Здобувач ступеню магістра ННІПФПСКМ лейтенант міліції Олена Кузьмич завоювала призові місця. Вибороти перемогу дівчині допомогла добра підготовка, яку вона напрацювала за роки тренувань.

Поповнення до скарбнички нашої молодої спортсменки

На перших етапах Олена впевнено обійшла своїх суперників і стала лідером, вийшовши в фінал змагань, де виборола 2 та 3 місця за участі лівої та правої руки. Про здобутки Олени не можемо змовчати, оскільки вона є кандидатом в майстри спорту зі спортивного самбо. Також найбільшу пристрасть Олена проявила впродовж останніх років в армспорті, де досягла неабияких висот. Отримавши титул кандидата в майстри спорту України з армреслінгу, виступала на всесвітньому турнірі, де зайняла почесне призове місце. Вона неодноразовий чемпіон України та учасниця низки титулованих змагань. Олена бере активну участь у громадському житті курсу, інституту та академії, надає посильну допомогу керівництву.

Голова об’єднання обласної організації армспорту привітав спортсменів Київщини з проведеними змаганнями. Зокрема, він зазначив: «Від усього серця щиро вітаю вас. Мешканці області та Києва, ми уважно стежили за вашими виступами, вболівали та бажали перемоги. Люди бачили, як самовіддано і до якої межі сил ви відстоювали спортивну честь. У вас були сильні суперники, і якщо говорити відверто, непрості умови для змагань. Але обласні змагання – це вершина, яку штурмують тільки найсильніші спортсмени. Змагання такого рівня – це не тільки демонстрація сили, швидкості, витривалості, а й стійкості людського духу та сили характеру».

Поповнення до скарбнички нашої молодої спортсменки

Це ми побачили і у виступах Олени, яка під час змагань віддала чимало зусиль, але цілеспрямованість, майстерність і наполегливість дали свої плоди, принісши бронзові та срібні винагороди до скарбнички нашої спортсменки. Перемоги даються непросто, але той, хто піднімається на п’єдестал, гідний найвищої пошани та поваги. «За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю», – стверджує Олена.

Поповнення до скарбнички нашої молодої спортсменки

Необхідно з честю продовжувати традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації. Отож, наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики як найбільше курсантської молоді, але найголовніше – створення для цього відповідних умов. Тому підтримка фізкультурно-спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази – це наше пріоритетне завдання. Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту! Від щирого серця бажаємо всім вам фізичного здоров’я і краси, довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.

Тож Олена своїм власним прикладом та великими зусиллями пропагує ведення здорового способу життя, широке впровадження нових видів спорту та стрімкий розвиток у цьому руслі сучасної молоді. А ми, в свою чергу, бажаємо їй здоров’я, успіхів, невичерпної життєвої енергії, величезної сили волі і нездоланного бажання перемагати. Ми пишаємося вашими досягненнями, нехай цей успіх стане потужним стимулом для підкорення нових спортивних вершин.

ННІПФПСКМ

 

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520-06-66
+ 38 (096) 706-70-27

X
X