Почніть робити те, що потрібно. Потім робіть те, що можливо. І ви раптом виявите, що робите неможливе

05-04-2018 Переглядів: 472

Під таким гаслом Св. Франциска Асізського працює Юридична клініка Прикарпатського факультету «Феміда» під керівництвом старшого викладача кафедри кримінально-правових дисциплін Катерини Данченко.

Почніть робити те, що потрібно. Потім робіть те, що можливо. І ви раптом виявите, що робите неможливе

Для формування почуття відповідальності та обов’язку у здобувачів вищої освіти, члени юридичної клініки постійно здійснюють безоплатне правове консультування громадян на базі Прикарпатського факультету (м. Івано-Франківськ); щоденно проводять консультування громадян в Івано-Франківському центрі з надання безоплатної вторинної допомоги; проводять правопросвітницьку діяльність серед учнів 9-11 та молодших класів ЗОШ I-III ст. м. Івано-Франківська та області; надають юридичні консультації в Геріатричному пансіонаті; організовують правові дебати, круглі столи, тренінги та правові семінари із залученням практичних працівників.

Почніть робити те, що потрібно. Потім робіть те, що можливо. І ви раптом виявите, що робите неможливе

Вже на початку навчання в академії курсанти постійно беруть участь у різних заходах правового характеру для того, щоб кожен, хто обрав професію захисника, вчився захищати людей у різних життєвих ситуаціях незалежно від віку, віри, кольору шкіри, політичного чи соціального стану. Виховання в курсантах – членах Юридичної клініки «Феміда» – почуття відповідальності та бажання захищати, ось головна мета, яку необхідно досягти для формування поліцейського нового покоління, де людина, її життя і здоров’я є найвищою цінністю.

Прикарпатський факультет (м. Івано-Франківськ)

 
CEPOL

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520-06-66
+ 38 (097) 717-71-36

Освыітній портал МВС України EUK
X
X