Перше командне місце на чемпіонаті Київської області з бойового мистецтва комбат-самозахист ІСО за розділом бокс

24-02-2020 Переглядів: 645

22 лютого на базі спортивного комплексу «Легкоатлетичний манеж» у м. Бровари пройшов відкритий чемпіонат Київської області з бойового мистецтва комбат-самозахист ІСО.

Змагання зібрало понад 400 учасників із закладів вищої освіти м. Києва і Київської області та представників спортивних клубів. Спортсмени змагалися за право представляти збірну Києва та Київської області на чемпіонаті України, який відбудеться в березні 2020 року.

У розділі бокс виступила і збірна Національної академії внутрішніх справ, до якої входять представники всіх навчально-наукових інститутів вишу, під керівництвом тренера, майстра спорту України, старшого викладача кафедри спеціальної фізичної підготовки старшого лейтенанта поліції Сергія Козенка.

Дев’ять спортсменів боксували в семи вагових категоріях. За підсумками змагань вихованці спортивної секції з боксу в напружених поєдинках вибороли перше загальнокомандне місце, здобувши чотири перші і п’ять других місць в особистій першості.

Переможцями чемпіонату стали: курсанти ННІ № 3 Ілля Жуковський, Микита Немикін, Микола Паливода й студент ННІ № 3 Ігор Кубишин; фіналісти: курсант ННІ № 1 Костянтин Чабанюк, курсанти ННІ № 3 Тарас Авраменко, Олексій Глушко та студенти ННІ № 2 Дмитро Под’ячев і Сергій Янишевський.

Тож усі дев’ятеро боксерів вибороли право представляти Київську область на чемпіонаті України.

Вітаємо наших спортсменів і тренера з першими перемогами в цьому році й бажаємо подальших успіхів!