І знову перемога

10-07-2018

З 28 червня до 9 липня курсант 3 курсу навчально-наукового інституту № 1 НАВС, рядовий поліції Олександра Печенюк в складі збірної команди України взяла участь у чемпіонаті Європи з таїландського боксу, що відбувався в Празі (Чеська Республіка).

До зазначених змагань долучились 275 спортсменів із 40 країн світу. У гострій напруженій боротьбі збірна команда нашої держави здобула 18 медалей (4 золотих, 4 срібних та 10 бронзових).

Рядовий поліції Олександра Печенюк у легкій ваговій категорії (57-60 кг) виборола бронзову медаль та посіла третє місце серед найсильніших спортсменів континенту. Відрадно, що тренер Олександри - це головний тренер збірної команди Київської області з таїландського боксу, викладач кафедри тактико-спеціальної підготовки НАВС, майор поліції Ярослав Дякін.

Участь у цих змаганнях стала одним з етапів підготовки до відомчих, міжвідомчих, загальнодержавних та міжнародних змагань, а також сприяла підвищенню іміджу МВС України на міжнародній арені.

Тож вітаємо Олександру і бажаємо підкорення нових спортивних вершин.