Передали справжній військовий дух

16-10-2015 Переглядів: 27

Споконвічно душа українського народу – пісня, вона проникає у саме серце і зачіпає за живе. Душа ж курсанта – це стройова пісня, присвячена мужності і нездоланності свого народу. Доказом цього стала велика подія жовтня, що відбулася в рамках загальноакадемічного конкурсу стройової пісні за участі представників кожного зі структурних підрозділів академії.

Передали справжній військовий дух

Роти учасників формували одне ціле – злагоджений механізм, де всі доповнювали один одного і передавали справжній військовий дух оточуючим. Не зрівняються ні з чим емоції, що вирували на місці проведення, змушуючи кожного відчути всю патріотичність і любов до держави, що відчувалися в строю.

Передали справжній військовий дух

Курсанти навчально-наукового інституту підготовки фахівців для експертно-криміналістичних підрозділів, на чолі із офіцерами-наставниками, з усією серйозністю підійшли до підготовки, відповідально і чітко продумуючи кожну деталь. Цей конкурс став для нас нічим іншим, як ще одним шансом довести відданість і честь працівника органів внутрішніх справ.

Передали справжній військовий дух

Завдяки спільним зусиллям і незламній силі духу ми вибороли призове ІІ місце, а найголовніше – нам вдалося доторкнутися до душі присутніх.

Передали справжній військовий дух

Олена Уніловська,
фото Марти Диганич

 

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520-06-66
+ 38 (096) 706-70-27

X
X