Перебіг турніру «Кубок Міністра внутрішніх справ України – 2018». Збірна НАВС здобуває перемогу

25-09-2018 Переглядів: 126

На території спортивного комплексу Київського національного університету імені Тараса Шевченка 25 вересня пройшов перший ігровий день футбольного турніру.

Першими в групі А грали збірні Національної гвардії України та Департаменту поліції охорони. З результатом в 2 голи перемогли представники поліції.

Наступними змагалися збірна Національної академії внутрішніх справ та Державної прикордонної служби України. У запеклій боротьбі на 15 хвилині першого тайму забив гол у ворота суперника гравець збірної НАВС Василь Чекед, а на 20 хвилині ще один м’яч у ворота збірної ДПСУ прилетів від Ярослава Кругляка. Варто відзначити, що спортсменів нашої Альма матер, не зважаючи на погану погоду, підтримував та мотивували вболівальники – проректор, полковник поліції Руслан Сербин, курсанти та офіцери вишу.

В групі Б грали збірні Національної поліції України та Харківського університету внутрішніх справ. З перевагою в один м’яч, перемогу отримали представники харківського вишу.

Також зіграла команда Державної служби України з надзвичайних ситуацій проти збірної Департаменту патрульної поліції. Завершився їх матч з рахунком 3:0 на користь ДСНС.