Пам`ятати про кожного – обов`язок нинішніх і прийдешніх поколінь

03-04-2014 Переглядів: 21

Другого квітня у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі відбулося вшанування пам`яті працівників органів внутрішніх справ і військовослужбовців внутрішніх військ МВС України, які загинули під час виконання службового обов`язку із забезпечення громадського порядку у лютому 2014 року.

Пам`ятати про кожного – обов`язок нинішніх і прийдешніх поколінь

За благословенням Святішого Патріарха Української православної церкви Філарета, панахиду за загиблими відслужив голова Синодального управління духовно-патріотичного виховання у Збройних Силах та інших військових формуваннях України протоієрей Димитрій Садов`як за участю духовенства Української православної церкви у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі.

Ініціатором заходу виступили Профспілка атестованих працівників органів внутрішніх справ України. Вона ж і запросила взяти участь у молебні народних депутатів України, керівництво МВС, членів Громадської ради при МВС України, особовий склад МВС, ГУМВС у м. Києві та Київській області, Національної академії внутрішніх справ, ліцеїстів Юридичного ліцею імені Ярослава Кондратьєва НАВС, ветеранів органів внутрішніх справ та рідних загиблих.

Пам`ятати про кожного – обов`язок нинішніх і прийдешніх поколінь

"Ми маємо пам`ятати кожного правоохоронця, який загинув під час виконання своїх службових обов`язків, - зазначив голова Профспілки атестованих працівників ОВС України Анатолій Онищук. - А тим більше, коли йдеться про тих двадцять, які віддали своє життя у непростий для країни період. Вони стояли не за когось, а виконували дану народу країни присягу. Ми не маємо права ділити загиблих в період з грудня минулого року по лютий цього року на "своїх" і "не своїх". Усі ми українці, і прагнемо одного - миру і благополуччя в нашому домі, який зветься Україна".

Пам`ятати про кожного – обов`язок нинішніх і прийдешніх поколінь

Символічно було те, що під час молебну фотографії офіцерів, сержантів і рядових загиблих правоохоронців тримали майбутні міліціонери - вихованці Юридичного ліцею імені Ярослава Кондратьєва. Саме в цьому навчальному закладі навчається більшість дітей, батьки яких віддали не лише здоров`я, але й життя захищаючи Закон.

Олександр Куцак

 

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520-06-66
+ 38 (096) 706-70-27

X
X