Ознайомлення з досвідом Польщі

08-05-2015 Переглядів: 502

З 19 до 30 квітня найкращі студенти із України, Росії та Білорусі стали учасниками міжнародного проекту Польсько-Американського Фонду «Study tours to Poland», що відбувався у прибалтійському польському місті Гданськ. У склад учасників увійшла наша активна студентка 3 курсу, що навчається за напрямком «Психологія», Гордієнко Катерина. Це вже не перший раз, коли наші студенти вибороли місце у цій програмі (Бреус Сергій, Федченко Марія).

Учасники мали можливість ознайомитись із рівнем розвитку політичної, економічної, освітньої, соціальної, інформаційної, культурної сфер життя Польщі та з шляхом її становлення як демократичної європейської країни.

Ознайомлення з досвідом Польщі

Протягом 12 днів студенти відвідали такі організації, як: Центр Солідарності, Центр Волонтаріату, Центр Громадянських ініціатив, Регіональний центр міжнародних дебатів, Поморський Науково-Технологічний Парк, Центр науки «Експеримент», організацію «Політична критика», Інститут міської культури, місцеве радіо «RadioGdansk» та телебачення Гданьску. Також делегати змогли поспілкуватися зі студентами та викладачами Гданського університету, Академії Поморської в місті Слупськ, Політехнічного університету та учнями зі школи та технікуму в місті Устка, дізнатися про особливості освіти, можливості учнів та структуру навчальних закладів.

Ознайомлення з досвідом Польщі

Крім цього, студенти брали участь в офіційних візитах та зустрічах із мером Слупська Робертом Бєдронєм, мером Устки Яцеком Грачиком та з керівником відділу громадських зв’язків та бюджету мерії Гданська Мачеєм Куклою.

Особливо хочеться виділити зустріч з першим Президентом демократичної Польщі, лідером руху «Солідарність», легендарною людиною Лехом Валенсою. Ця подія справила на всіх учасників велике враження та надала натхнення на подальші звершення.

Ознайомлення з досвідом Польщі

Щиро дякую організаторам проекту за надану можливість, а також спонукати студентів до дії, активності, використання своїх можливостей та розширення власних горизонтів.

Катерина Гордієнко,
студентка 3 курсу ННІПП

 
CEPOL

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
[email protected]

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Освыітній портал МВС України EUK
X
X