Обмін досвідом на міжнародній конференції

12-10-2018 Переглядів: 16

10–11 жовтня у м. Харкові відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання судової експертизи та криміналістики», присвячена 95-річчю Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз.

Обмін досвідом на міжнародній конференції

У форумі взяли участь вітчизняні та зарубіжні фахівці у сфері криміналістики та судової експертизи. Під час дводенних засідань обговорено низку актуальних питань щодо міжнародного співробітництва у протидії злочинності, методологічних проблем криміналістики, використання спеціальних знань у судочинстві України та інших держав, новелах законотворчої роботи з удосконалення судово-експертної діяльності, практичних проблем при проведенні різних видів судових експертиз, сучасних технологій при викладанні криміналістики та судової експертології.

Цікавим виявився й досвід керівників експертних установ Польщі, Молдови, Білорусі, Вірменії, Казахстану із здійснення судово-експертної діяльності.

Провідний науковий співробітник науково-дослідної лабораторії з проблем експертно-криміналістичного забезпечення Володимир Юсупов ознайомив аудиторію з історією розвитку криміналістики та судової експертизи в Україні та їх сучасним станом.

Обмін досвідом на міжнародній конференції

Учасники конференції мали змогу ознайомитися з діяльністю Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз, відвідавши його структурні підрозділи. Особливу зацікавленість у гостей викликав Кабінет-музей заслуженого професора М. С. Бокаріуса, який був засновником і першим директором цього експертного закладу.

Обмін досвідом на міжнародній конференції

Від імені ректора НАВС, генерала поліції другого рангу Володимира Чернєя директорові інституту судових експертиз Олександру Клюєву було вручено вітальну адресу з нагоди ювілею криміналістичної установи.

Обмін досвідом на міжнародній конференції

Матеріали та інформація, отримана під час міжнародної конференції, будуть використовуватися для проведення науково-дослідної діяльності та в освітньому процесі.

Навчально-науковий інститут № 2

 

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520-06-66
+ 38 (096) 706-70-27

X
X