Незвичайна подорож

08-04-2019 Переглядів: 1511

У перші вихідні квітня, напередодні великого свята Благовіщення, 6 квітня другокурсники юридичного ліцею імені Ярослава Кондратьєва Національної академії внутрішніх справ разом з учителем історії Тетяною Зелінською відвідали видатні місця Києва.

З оглядової екскурсії до пам’ятки архітектури ХІ століття Національного заповідника «Софія Київська» ліцеїсти дізналися багато повчальної та цікавої інформації. Разом з екскурсоводом Ольгою Шамрай пригадали історію побудови собору, звернули увагу на особливості його оздоблення.

Незвичайна подорож

Незвичайна подорож

Ліцеїсти відвідали деякі споруди архітектурного ансамблю та відчули, що Софійська площа є не просто окрасою міста Києва, а місцем, де відбувалося вирішення найважливіших питань державотворення.

Незвичайна подорож

Незвичайна подорож

Наступним об’єктом розповіді про історію Києва була Андріївська церква і Андріївський узвіз, будинок за № 13, відомий шанувальникам Михайла Опанасовича Булгакова як «Дім Турбіних».

Незвичайна подорож

Цікава подорож завершилася на торговельно-ремісничому Подолі, поблизу Контрактового дому. Ліцеїсти з нетерпінням чекають на нові зустрічі та враження.

 

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520-06-66
+ 38 (096) 706-70-27

X
X