Не будьте байдужими!

01-04-2016 Переглядів: 59

Напевно кожен з вас погодиться з думкою про те, що ми живемо в складний, а ще більш слушно сказати, непростий час. Є люди, які час від часу перебувають у стані стресу, а це, на жаль, досить негативно відображається на здоров’ї. Недарма ж говорять, що всі хвороби від нервів. До лікарень не дуже поспішаємо, бо далі дорога лежить до аптеки, куди нині можна ходити хіба що на екскурсію, адже в багатьох родин матеріальне становище не з кращих. Втім, трапляються випадки, коли весь бюджет сім’ї вимушено спрямовується саме на купівлю ліків. Стається це тоді, коли біда приходить несподівано і швидко прогресує. Дякувати Богу він посилає нам підтримку та турботу ближніх, адже тільки так можливо перемогти лихо. Допомогти чи не допомогти – це особиста справа кожного, яку не виставляють напоказ. Хоча... ці справи також обліковуються – у Небесній канцелярії. І, можливо, колись ситуація повернеться так, що комусь із нас знадобиться допомоги найближчого оточення. У вірменів є чудовий вислів: «Цавет танем!», що означає «беру твій біль на себе». – Людяно. Показово. Морально. Протягнути руку посильної допомоги – це передусім бажання Людини. То ж будьмо Людьми! Не залишаймо сам на сам із бідою своїх близьких! Додам лише, що нині нашої допомоги потребує багато хто, втім, серед них і наші колеги.

У співробітниці академії Юдіної Людмили Серафимівни діагностовано онкологічне захворювання. Вона перенесла складну операцію та потребує тривалого лікування.

У навчально-науковому інституті №2 навчається курсант Коротченко А.В., який виховується без батька, а маму прооперовано в онкологічному диспансері й на даний час проходить хіміотерапію.

Співробітник Юридичного ліцею імені Ярослава Кондратьєва - Сидоренко Сергій Анатолійович паралізований після перенесеного інсульту.

Пам’ятаймо, чужої біди не буває! Ваша благодійна пожертва може врятувати чиєсь життя!

Закликаємо не будьте байдужими, адже творити добро - це так шляхетно!

За додатковою інформацією звертайтесь
до відділу соціально-гуманітарної роботи
(каб.117,119,126; тел.:248-89-53, 13-44,12-40)


Відділ соціально-гуманітарної роботи

 

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520-06-66
+ 38 (096) 706-70-27

X
X