Не будемо байдужими

06-04-2017 Переглядів: 35

Щороку в третю суботу квітня відзначається Український день довкілля для того, аби підсилити увагу людей до навколишньої природи, оцінити стан, в якому вона перебуває.

Цей день проходить по-різному. В одних державах крокують на демонстраціях, організовують концерти на тему захисту природи, вулицями їздять велосипедисти. Люди висаджують дерева, прибирають парки і подвір’я. В інших країнах з промовами, що присвячені довкіллю, виходять вищі посадові особи.

Не будемо байдужими

Кожен повинен усвідомлювати свою роль у збереженні планети, її багатства і ресурси для нащадків. Усталеність в екології вкрай важлива як для багатих, так і бідних. Народи годуються з того, що дають ліси, ріки, озера. Вони дихають повітрям, споживають продукти, п’ють воду, що дарує природа. Тому необхідно зупинити її руйнування. Людям потрібно шанувати і берегти природу, бо іншої у нас не буде.

Кожного року створене у державі Міністерство, що займається природою та екологією, надсилає листи до обласних і міських державних та виконавчих органів, керівникам підприємств. В них звертається з проханням щодо проведення заходів, які допоможуть поліпшити стан навколишнього середовища.

Дата проведення Дня довкілля в Україні у 2017 році припадає на 15 квітня.

Ми також просимо всіх не бути байдужими до навколишнього середовища і сприяти його захисту, направити думки всіх, хто живе на нашій планеті на збереження рівноваги в природі, аби громадяни замислилися над тим, що вони спроможні зробити, аби екологія на Землі стала кращою.

Не будемо байдужими

Земля – не рабиня наша, а мати.
Сонце – не вітчим, а рідний батько,
Ліси – наші брати, річки – сестри.
Дощі, вітри, сніги – добрі гості.
А ми на своїй планеті –
Не тимчасові мешканці, а мудрі господарі!
З надією в серці закликаємо: “Люди, подумайте про своє майбутнє”.

Не будемо байдужими

Пропонуємо всіх небайдужих приєднатися 8 квітня поточного року до загальноакадемічної толоки з благоустрою та внести свою часточку у збереження та примноження краси нашого навчального закладу та планети.

Бажаємо всім гарного весняного настрою.

Відділ соціально-гуманітарної роботи

 

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520-06-66
+ 38 (096) 706-70-27

X
X