«Наше покликання – допомагати людям!»

21-05-2014 Переглядів: 23

Пороки серця – це вроджені або придбані зміни його структур, що порушують рух крові всередині або по великому і малому колах кровообігу.

Вроджені пороки серця у малюків зустрічаються рідко, але звісно як і всі хвороби можуть дуже сильно вплинути на розвиток дитини. Захворювання є хронічним та повільно прогресуючим, терапія лише полегшує його перебіг, але не усуває причину виникнення, повне відновлення можливо тільки при хірургічному втручанні.

«Наше покликання – допомагати людям!»

Так, у лютому до навчально-наукового інституту підготовки фахівців для експертно-криміналістичних підрозділів Національної академії внутрішніх справ звернувся уродженець міста Запоріжжя Садовий Андрій Олександрович, стосовно свого 7-місячного сина Максимки, котрому лікарі Київського міського центру серця діагностували гіпоплазію дуги аорти (порок серця). Для здійснення операції була необхідна кров, якої саме в той час не було. Курсанти нашого інституту виявили бажання здати свою кров, щоб допомогти малюкові.

Як показує час, операція пройшла дуже успішно і хлопчик росте та розвивається абсолютно здоровою дитиною. Він сповнений радості, усмішками та великою кількістю позитивних емоцій, котрими ділиться зі своїми батьками.

«Наше покликання – допомагати людям!»

- Важко висловити словами мою безмежну вдячність колективу інституту за надану допомогу. Для мене, як і для будь-якого батька, моя дитина – найдорожче і безцінне в цьому житті. Величезне спасибі тим, хто не залишився байдужим у скрутну для нашої сім`ї годину. Така підтримка неоціненна, і ніякі слова не висловлять моєї вдячності. Низький уклін Вам, і людям, які Вас оточують!, - зазначив батько Максимки.

Ми радіємо, що Максим одужав, та дякуємо його родині за теплі слова. Бажаємо здоров`я, добра, гарного самопочуття усім членам сім’ї Садових. Допомогти та підтримати у біді – це наш моральний обов`язок як свідомих громадян України. Наше покликання – допомагати людям!

Катерина Бурмістренко

 

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
post@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91

Приймальна комісія:

Приймальна комісія

Центральний корпус
+ 38 (044) 520-06-66
+ 38 (096) 706-70-27

X
X