«Миля Незламності»
24-03-2024 Переглядів: 83424 березня представники постійного та перемінного особового складу академії разом з проректором полковником поліції Русланом Сербиним взяли участь у благодійному забігу «Миля Незламності». Захід організовано на підтримку 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ.
Це був перший етап Бігової ліги 2024 від Run Ukraine.За результатами забігу перше місце серед жінок посіла курсант 2-го курсу ННІ #1 капрал поліції Анна Матюк. Також у заході взяли участь курсанти випускного курсу, які невдовзі доєднаються до практичних підрозділів Національної поліції.
Слава Україні! Героям слава!
Відділення комунікації НАВС
Контакти
Поштова адреса:
![Пошта НАВС](images/template/icons/mail_icon.png)
03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1
Електронна пошта:
![Email НАВС](images/template/icons/email_icon.png)
(для офіційних документів)
[email protected]
Телефони для довідок:
![Телефон НАВС](images/template/icons/phone_icon.png)
Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 246-94-91